Юлия Потерянко — отзывы о творчестве автора и мнения читателей

Отзывы на книги автора «Юлия Потерянко»

отзыв

nastia-in-wonderland

Я завжди думала, що біографії видатних особистостей не можна подати цікаво, а від читання такої літератури завжди буде тягнути в сон. Як же я була здивована, коли від книжки про Марію Кюрі не могла відірватися до другої години ночі!

Важкий шлях, який прошла Склодовська-Кюрі в своєму прагненні до знань, не корившись зовнішнім обставинам - гідний приклад для наслідування. Жага до пізнання нового, навчання у Сорбонні, жахливі умови у лабораторії, які не зупинили науковицю на шляху до відкриття радію і полонію, дві Нобелівські премії, проектування "кюрічок" і робота в лабораторії навіть у похилому віці... Ця жінка була дійсно видатною.

У книжці всі факти подані у доступній формі (звісно, бо серія "Видатні особистості" - для дітей), а гарні та яскраві ілюстрації доповнюють розповідь. Видання якісне, а інтегральна палітурка пасує сюди якнайкраще.

Книжка навчить не тільки дітей, а й дорослих не здаватися на шляху до мети, плідно і систематично працювати, щоб досягти бажаного результату, як робила це Марія Кюрі.

Наука - це не нудно. Наука - це захопливо!

3 апреля 2020